17 грудня 2017, неділя

Обдурити смерть. Вчені запускають революційний проект з оживлення людського мозку

коментувати
Дослідники компаній Bioquark і Revita Life Sciences збираються довести, що загибель мозку оборотна, на прикладі 20 пацієнтів, у яких було констатовано даний стан.

Дослідники компаній Bioquark і Revita Life Sciences збираються довести, що загибель мозку оборотна, на прикладі 20 пацієнтів, у яких було констатовано даний стан.

Вчені з США та Індії спробують відновити роботу мозку після його смерті. Дослідження стартують найближчим часом, а перші результати очікуються протягом 2-3 місяців.

Проводити дослідження будуть дві компанії: американська Bioquark і індійська Revita Life Sciences. Уряди обох країн дали добро на проведення революційних досліджень і дозволили вченим набрати 20 пацієнтів, у яких була констатована смерть мозку, а життя підтримується апаратами життєзабезпечення.

"Це перше в своєму роді випробування і ще один крок назустріч до поступового усунення смерті", - говорить глава компанії Bioquark Айра Пастор. За його словами, учасники проекту планують "негайно" набрати пацієнтів. Він також висловлює сподівання, що перші результати будуть отримані протягом 2-3 місяців.

На першому етапі вчені планують відновити активність деяких відділів центральної нервової системи. Для цього будуть використані стовбурові клітини і нейропептиди, а також застосована лазерна терапія та электронейростимуляція, які використовуються для виведення пацієнтів із коми.

Перші випробування будуть проходити в Індії, а керувати ними буде доктор Хіманашу Бансал. Він вже мав досвід застосування подібної методики до двох пацієнтів з Європи та однієї з країн Перської затоки. За словами Бансала, тепер планується провести дослідження з великою кількістю учасників і "довести, що загибель мозку оборотна".

Провідний науковий співробітник і засновник Bioquark доктор Сергій Пайліан додає, що крім цього дослідження буде мати "важливі наслідки" для створення методів лікування коми, а також вегетативного стану і хвороб Альцгеймера і Паркінсона.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: