23 вересня 2017, субота

Нова небезпека. Знеболювальні можуть викликати проблеми з серцем

коментувати
Звичні таблетки можуть викликати проблеми з серцем
Фото: pixabay.com

Звичні таблетки можуть викликати проблеми з серцем

Дослідники виявили, що знеболювальні можуть призвести до серцевої недостатності.

Прийом знеболюючих препаратів, які є у багатьох домашніх аптечках, збільшує ризик серцевої недостатності. До такого висновку прийшли італійські автори дослідження, опублікованого в The British Medical Journal, передає BBC.

Небезпеку становлять так звані нестероїдні протизапальні препарати (NSAID) - такі, наприклад, як ібупрофен, напроксен і диклофенак. Ці знеболювальі продаються під різними торговими назвами, наприклад, "Нурофен", "Вольтарен" та інші.

У дослідженні, яке провели в Міланському університеті Бикокка, аналізувалися дані 10 мільйонів чоловік, які приймали ці ліки. Середній вік учасників дослідження становив 77 років. Виявилося, що прийом препаратів цієї групи збільшує ризик потрапити в лікарню з серцевою недостатністю на 19%.

Експерти з Британського фонду по боротьбі з серцевими захворюваннями уточнили, що висновки експертів стосуються не тих людей, які приймають подібні ліки час від часу, а тих, хто п'є їх щодня. Але при цьому, наслідки прийому знеболювальних навряд чи будуть помітні у відносно здорових людей молодше 65 років.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: