25 вересня 2017, понеділок

Знайдені свідоцтва, що Нікола Тесла передбачив появу дронів понад століття тому

коментувати
Нікола Тесла вважав, що дрони будуть мати досить високий руйнівний потенціал, щоб зрештою привести до миру між народами.

Нікола Тесла вважав, що дрони будуть мати досить високий руйнівний потенціал, щоб зрештою привести до миру між народами.

Технолог з США Метью Шройер опублікував в мережі фрагмент патенту, отриманого Ніколою Теслою в кінці XIX століття. У ньому винахідник описує потенціал безпілотної машини для використання у військових конфліктах.

Відомий винахідник отримав патент в листопаді 1898-го року. У ньому Тесла стверджував, що його винахід "відрізняється від усіх систем, які забезпечують управління механізмами" і дозволяє обійтися без "дротів, кабелів або будь-яких інших форм електричного або механічного зв'язку з об'єктом".

Замість цього, вчений пропонував використовувати "хвилі, імпульси або випромінювання", які надходять на "пристрій, встановлений на рухомому об'єкті, і забезпечують виконання необхідних дій", поки об'єкт знаходиться в зоні їх дії.

Тесла припускав, що його метод дистанційного керування може застосовуватися як в наукових, так і комерційних цілях. Однак найбільший потенціал для нього він бачив у військовій справі, завдяки "необмеженій руйнівності", яка зрештою приведе до встановлення миру між народами.

"Тесла написав у своєму патенті на дроноі, що безпілотні апарати принесуть мир за рахунок гарантованого взаємного знищення", - написав Шройер в коментарі до фрагмента патенту Тесли.

Таким чином, відомий винахідник зміг передбачити появу дронів і навіть появу такої страшної зброї, що її власники самі будуть боятися застосовувати його. Втім, у ролі останнього виступили не безпілотники, а ядерна зброя.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: