23 вересня 2017, субота

Ніагарський водоспад "вимкнуть" на півроку

коментувати
Американська сторона водоспаду осушувалась майже півстоліття тому, коли інженерні війська США проводили тут геологічне дослідження.

Американська сторона водоспаду осушувалась майже півстоліття тому, коли інженерні війська США проводили тут геологічне дослідження.

Чиновники штату Нью-Йорк планують осушити американську сторону Ніагарського водоспаду, щоб замінити столітні мости.

Більша частина річки Ніагара протікає через водоспад Підкова, що знаходиться на території Канади. Планується побудувати перекриття, яке повністю спрямує потік на канадську частину, "розвантаживши" менш великі водоспади Американський і Фата. Вони залишаться без води менше ніж на 6 місяців.

Це дасть можливість замінити мости, що ведуть на острів Гоут. Мости були побудовані в 1900 році і з тих пір їх стан погіршувався. В минулому році було вирішено, що вони не підлягають ремонту і потрібно спорудження нових. Тимчасове осушення необхідно, оскільки воно полегшить процес знесення старих мостів і дозволить переконатися в міцності фундаменту нових.

З даною пропозицією виступили чиновники з управління з питань парків штату Нью-Йорк, і йому ще належить отримати схвалення.

Раніше американська сторона Ніагарського водоспаду осушувалась у 1969 році заради геологічного дослідження, проведеного інженерними військами США. Примітно, що ця подія привернула увагу туристів. Всього за один вікенд подивитися на водоспад без води приїхало майже 90 тисяч туристів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: