22 вересня 2017, п'ятниця

Національне географічне товариство США продало журнал National Geographic

коментувати
Журнал National Geographic є офіційним виданням Національного географічного товариства, заснованого у жовтні 1888 року

Журнал National Geographic є офіційним виданням Національного географічного товариства, заснованого у жовтні 1888 року

Національне географічне товариство США продало всесвітньо відомий журнал National Geographic, повідомляє The New York Times.

Зокрема, новим власником видання став австралійський і американський медіамагнат Руперт Мердок, який володіє компанією 21st Century Fox. ЗМІ стверджують, що про операцію повідомили в середу, сума угоди склала $725 млн.

Крім того, Національне географічне товариство продало крім журналу також ряд інших активів. При цьому, разом з 21 Century Fox створено спільне підприємство під назвою National Geographic Partners, де 73% будуть належати 21 Century Fox, а 27% - Національному географічному товариству.

При цьому, два власника будуть мати рівні права в управлінні компанією.

Важливо, що Національне географічне товариство буде продовжувати працювати в якості некомерційної організації, а компанія Мердока збільшить пожертви на $ 1 млрд, що дозволить подвоїти інвестиції в науку і дослідження.

Раніше повідомлялося, що в Україні припинив виходити журнал National Geographic, рішення про закриття видання було викликано важким становищем ринку друкованої преси в країні.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: