25 листопада 2017, субота

NASA попросило допомоги приватних компаній в упійманні астероїда

коментувати
Апарат, якому належить доставити фрагмент астероїда на Місяць, буде запущений в 2021 році.
NASA

Апарат, якому належить доставити фрагмент астероїда на Місяць, буде запущений в 2021 році.

Починаючи з вересня NASA буде приймати заявки приватних компаній, що бажають допомогти агентству захопити фрагмент астероїда і відбуксирувати його до Місяця.

Американське аерокосмічне агентство планує в наступному десятилітті запустити апарат, який би зміг захопити фрагмент астероїда і доставити його до Місяця, після чого NASA відправить на нього астронавтів для збору зразків. Влада США не побажала виділяти кошти на цей проект, і тепер NASA звернулося до приватних компаній.

Агентство розраховує, що вони зможуть надати допомогу в плані технічного оснащення місії і виділити кваліфікований персонал, який зможе приєднатися до проекту. NASA також не виключає можливість того, що компанії зможуть отримати доступ до фрагменту астероїда для проведення власних експериментів. Але лише після того, як агентство отримає зразки з фрагмента.

Проект буде реалізовуватись у два етапи. Згідно з планом NASA, безпілотний апарат, якому належить взяти фрагмент астероїда і доставити його на Місяць, буде запущений в 2021-му році. Астронавти вирушать до нього в 2026 році на борту космічного корабля Orion.

За неофіційними даними, вартість першого етапу проекту складе $1,25-1,4 мільярда. У вересні поточного року NASA проведе форум, в ході якого поділиться деталями місії. У тому ж місяці агентство почне приймати заявки на співпрацю від приватних компаній.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: