18 жовтня 2017, середа

NASA опублікувало лякаючі знімки супертайфуну Непартак, що обрушився на Тайвань

коментувати
Непартак може стати найсильнішим з перших в сезоні тайфунів, які обрушувалися на Тайвань за останні 50 років.

Непартак може стати найсильнішим з перших в сезоні тайфунів, які обрушувалися на Тайвань за останні 50 років.

NASA продемонструвала, як супертайфун Непартак виглядає з космосу, а також зробило його знімки в інфрачервоному діапазоні.

Фотографія була зроблена за допомогою супутника Terra 7 липня. Вона демонструє Непартак на підході до Тайваню. Наразі супертайфун вже обрушився на острів, принісши з собою сильний вітер, який досягає швидкості 234 км/год, і залишивши без електрики сотні тисяч будинків.


NASA Goddard MODIS Rapid Response/Jeff Schmaltz
NASA Goddard MODIS Rapid Response/Jeff Schmaltz


Другий знімок, опублікований NASA був зроблений за допомогою радіометра VIIRS, встановленого на супутнику Suomi NPP. Знімок був зроблений в інфрачервоному діапазоні, і на ньому можна побачити "око бурі", оточене щільною стіною хмар.


NOAA/NASA/DOD
NOAA/NASA/DOD


Непартак класифікується як супертайфун і він може стати найсильнішим з перших тайфунів сезону, які обрушувалися на Тайвань за останні 50 років. Він дуже швидко набрав силу. Зародившись у понеділок, Непартак всього за три дні доріс до вищої 5-ї категорії за шкалою потужності ураганів.

У ході підготовки до приходу тайфуну влада Тайваню закрила  школи та інші установи, відмінила більше 100 польотів і мобілізувала 35000 солдатів для боротьби зі стихією. Слідом за Тайванем супертайфун досягне Китаю.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: