19 листопада 2017, неділя

Квиток на Марс. Росія працює над ядерним космічним двигуном для польоту до Червоної планети

коментувати
З ядерним двигуном, над яким працюють російські держкорпорації

З ядерним двигуном, над яким працюють російські держкорпорації "Росатом" і "Роскосмос", політ на Марс буде займати менше двох місяців.

Голова Державної корпорації з атомної енергії "Росатом" Сергій Кирієнко заявив, що прототип ядерного ракетного двигуна буде готовий до 2018-го року.

За словами Кирієнко, сучасні двигуни дозволяють дістатися до Марса не менше, ніж за півтора року. Ядерний двигун, над яким "Росатом" працює спільно з "Роскосмосом" в рази скоротить терміни, необхідні для польоту до Червоної планети.

"Ядерний ракетний двигун дозволить дістатися до Марса протягом 1-1,5 місяців і повернутися назад, оскільки зберігається можливість маневрування", - заявив Кірієнко, не вдаючись у технічні подробиці про двигун.

Як зазначає Popular Science, в NASA також придивлялися до подібних двигунів. Американське аерокосмічне агентство також прагне дістатися до Марса і збирається відправити туди людей в 2030-х роках. У той же час деякі експерти ставлять під сумнів реалістичність виконання цього плану.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: