17 жовтня 2017, вівторок

Куди ведуть чорні діри і чому Microsoft купила LinkedIn – головні новини тижня в науці і техніці

коментувати
Microsoft заплатить більше $25 млрд за покупку соцмережі LinkedIn, якою користується більше 400 мільйонів людей.

Microsoft заплатить більше $25 млрд за покупку соцмережі LinkedIn, якою користується більше 400 мільйонів людей.

Британський фізик Стівен Хокінг представив нову теорію про чорні діри, заявивши, що вони можуть бути дверима в інші Всесвіти, а Microsoft оголосила про покупку соцмережі LinkedIn, уклавши одну з найбільших угод в IT-індустрії.

1Британський фізик Стівен Хокінг дав нове пояснення природі чорних дір. Воно описане в науковій роботі, опублікованій в журналі Physical Review Letters. У ній Хокінг  стверджує: те, що потрапляє в чорну діру не зникає без сліду, а самі діри можуть вести в інший Всесвіт.

2Microsoft уклав найбільшу угоду в своїй історії і одну з найбільших в історії IT-індустрії. Американська компанія придбає соціальну мережу LinkedIn, чия аудиторія налічує більше 400 мільйонів користувачів. Microsoft заплатить за покупку $26,2 млрд. Угода демонструє, що компанія все більше орієнтується на бізнес-аудиторію.

3Дослідники міжнародного проекту Carbfix знайшли новий спосіб боротьби з парниковими газами. Вони вирішили перетворювати їх на камінь. В ході випробувань технології вони змішали СО2 з водою і закачали отриману суміш під землю, де, вступивши в реакцію з базальтової породою, вона перетворилася на природний мінерал. Вчені вважають, що такий спосіб може набути широкого розповсюдження у світі.

4Аналітики Bloomberg New Energy Finance пророкують, що кінець епохи викопного палива в енергетиці скоро настане. Вони вважають, що після 2025 року в світі буде використовуватися все менше газу і вугілля, а сонячна та вітряна енергія стануть грати все більш помітну роль. Крім того, вони прогнозують стрімке зростання популярності електромобілів.

5У Землі стало на один супутник більше. Крім Місяця навколо нашої планети обертається астероїд 2016 HO3. За розрахунками агентства NASA, яке відкрило супутник, він вже близько століття складає компанію Землі, і буде робити це в прийдешні століття.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: