21 жовтня 2017, субота

Коти-вбивці і воскреслий вовк. Цікаві новини науки, які ви могли прогавити

коментувати
Останній з відомих науці сумчастих вовків

Останній з відомих науці сумчастих вовків

Цей тиждень новини науки жили не лише гаджетами. Вчені вважають, що знайшли вимерлого сумчастого вовка, а також впевнені, що котики є причиною вимирання багатьох видів.

1. Вченим роздали Шнобелівську (вона ж Ігнобелевська) премію. Багато людей звернули увагу на нагороди про те, як правильно бути борсуком, і про те, як часто брешуть люди, і про те як брехав Volkswagen про викиди своїх двигунів. А от штани для щурів показали всім, що поліестер впливає на секс гірше бавовни. Чоловіки, не носіть плавки з поліестеру на роботі!

2. Наука з часів Менделєєва думає про "випити". Наприклад, у Франції до 2020 року заборонять пластиковий посуд. Тобто, щоб випити молоде божоле, доведеться йти до
винограднику зі своєю склянкою. Вчені хвилюються вже зараз і закликають запасатися стаканчиками з паперу.

3. В Австралії помітили вимерлого в минулому столітті сумчастого вовка. Відео було знято кілька років тому, але лише днями вчені видавили: так, швидше за все це сумчастий
вовк, а не лисиця або собака. Тилацин, швидше за все, не вимер, незважаючи на всі намагання людини. Це прекрасно.

4. Продовжимо про вимирання. Палеонтологи встановили, що слони і мамонти займалися межвидовым схрещуванням, тобто мамонт і слониха могли давати спільне потомство.
Вчені ідентифікували ген з бивня мамонта, древній, як бивень мамонта. У тому, що такі великі тварини могли схрещуватися, сумнівів майже не було - таємно позайматися схрещуванням при таких розмірах не виходить. Але докази змогли отримати тільки зараз. У нас залишається надія на "воскресіння" мамонтів і на те, що слониха зможе виносити мамонтеня.

5. Екологи встановили, що саме доошки і коти є найстрашнішою загрозою глобальній екосистемі Землі. Цих милих звірів звинувачують у вимиранні кожного четвертого зниклого виду. Кішки, за словами вчених, "відповідальні", приміром, за вимирання 40 видів одних тільки птахів. Правда, дослідження стосувалося тільки минулого століття - з тих років, коли з'явилася Червона Книга.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: