22 жовтня 2017, неділя

Космічний мандрівник New Horizons після Плутона відкриє нові горизонти досліджень

коментувати
Космічний мандрівник New Horizons після Плутона відкриє нові горизонти досліджень

NASA обрало новий об'єкт досліджень для космічного апарату New Horizons, повідомляє N+1.

Зокрема, вчені направлять міжпланетну станцію на об'єкт пояса Койпера, позначений як 2014 MU69. Ймовірно, він має діаметр трохи менше 45 кілометрів, зближення з небесним тілом очікується 1 січня 2019 року.

Попередній вибір зупинився на об`єкт MU69, який знаходиться на відстані в 1,6 мільярда кілометрів від орбіти Плутона, недалеко від нинішньої траєкторії космічного апарату. Об'єкт в 10 разів перевищує розміри середньої комети, але при цьому в 100 разів менше карликової планети, яку нещодавно відвідав New Horizons.

New Horizons потрібно більше трьох років щоб досягти небесного тіла, однак, чим раніше зонд почне виконувати маневри, тим менше доведеться витратити енергії для досягнення мети.  

New Horizons відомий своїми дослідженнями Плутона - 14 липня, космічний зонд наблизився до карликової планеті для здійснення своєї головної місії - максимального зближення з цим космічним об'єктом.

Також, в розділі Наука повідомлялося, що зонд New Horizons передав на Землю нові дані про два супутники Плутона Никте і Гідру, які дозволили побачити деталі поверхні і оцінити їх точні розміри.

Міжпланетний космічний зонд New Horizons покинув Землю в січні 2006 року. Головне завдання місії - вивчення Плутона і його супутника Харона, після чого станція попрямує у бік пояса Койпера.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: