20 жовтня 2017, п'ятниця

Космічний апарат Juno вийшов на орбіту Юпітера

коментувати
У ході місії з вивчення Юпітера космічний апарат Juno зробить 37 обертів навколо газового гіганта.
NASA/JPL-Caltech

У ході місії з вивчення Юпітера космічний апарат Juno зробить 37 обертів навколо газового гіганта.

Juno завершив п'ятирічну подорож до найбільшої планети Сонячної системи, підійшовши до Юпітера так близько, як жоден космічний апарат до нього.

Juno досяг кінцевої точки своєї подорожі 4 липня, коли США відзначали день незалежності. "Вперше я був не проти сидіти в кімнаті без вікон у ніч 4 липня", - заявив головний дослідник проекту Juno Скотт Болтон.

Juno вийшов на 53-денну орбіту і зробить два витка, після чого вийде на 14-денну орбіту. На ній апарат і залишиться до кінця своєї місії. В цілому Juno належить зробити 37 обертів навколо Юпітера.

У ході місії Juno буде досліджувати атмосферу газового гіганта, а також його структуру, полярні сяйва і магнітосферу.

В ході польоту до Юпітера Juno встановив рекорд. Ще на початку поточного року він пішов від Сонця на 793 мільйони кілометрів. Це рекордна відстань для апарату, який працює на сонячних батареях.

З нагоди початку місії Juno з вивчення найбільшої планети Сонячної системи, Google запустила новий дудл. Анімоване зображення демонструє космічний апарат на тлі Юпітера і команду NASA, яка стрибає від радості. Натиснувши на зображення, можна ознайомитися з історією Juno, а також дізнатися останні новини про нього.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: