19 листопада 2017, неділя

Китай відправиться на темну сторону Місяця в 2018 році

коментувати
Чан'е-4 проведе дослідження геологічних умов на зворотному боці Місяця.

Чан'е-4 проведе дослідження геологічних умов на зворотному боці Місяця.

Державна адміністрація Китаю з науки, технологій і промисловості для національної оборони (SASTIND) має намір відправити на зворотний бік Місяця міжпланетну станцію Чан'е-4.

Зворотню сторону Місяця не видно з Землі і досі вона не була досліджена. За словами голови відділу місячних досліджень SASTIND Лю Цзичжуна, Китай володіє достатніми ресурсами і технологіями для відправки зонда на зворотний бік Місяця і відкритий для співробітництва зі світовим співтовариством.

В грудні 2013 міжпланетна станція Чан'е-3 здійснила першу в історії китайської космонавтики посадку на поверхню Місяця, і вона досі посилає повідомлення на Землю. Лю Цзичжун зазначає, що Чан'е-4 конструктивно схожий на свого попередника, але може нести більше корисного навантаження. Апарат буде використаний для вивчення геологічних умов на зворотному боці Місяця.

Китай також планує відправити до супутника Землі апарат Чан'е-5. Це буде третій крок китайської програми з вивчення Місяця, що передбачає вихід автоматичних міжпланетних станцій на орбіту, їх посадку і повернення. Наразі Чан'е-5 знаходиться в розробці.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: