18 грудня 2017, понеділок

Хокінг оцінив запас міцності людської цивілізації і побачив у космосі запоруку порятунку землян

коментувати
Людство розвивається стрімкими темпами, і в майбутньому

Людство розвивається стрімкими темпами, і в майбутньому "щось може піти не так"

Британський вчений Стівен Хокінг оцінив запас міцності людської цивілізації і побачив у космосі запоруку порятунку землян, пише Ліга з посиланням на BBC.

Зокрема, фізик розповів про найбільш ймовірні причини зникнення людства і виділив три головні загрози для існування людської цивілізації: ядерну війну, катастрофічний ефект від глобального потепління і штучні віруси.

Він схильний вважати, що кінець світу від цих загроз в найближчі роки людині не загрожує, однак у найближчі століття - цілком, так як "щось може піти не так", адже прогрес створює нові ризики для цивілізації.

"У 2016 році шанси виникнення глобальної катастрофи будуть досить низькими, але з плином часу вони збільшаться. У мене немає сумнівів в тому, що це відбудеться в найближчі тисячу або десять тисяч років", - попередив фізик.

Читайте також у розділі Наука:

В цілях запобігання подібних загроз, Хокінг пропонує розвивати технології розселення землян в космосі, хоча і визнає, що засновувати автономні колонії в космосі, "принаймні у найближчі сто років ми не будемо".

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: