24 листопада 2017, п'ятниця

Грецькі археологи заявили про виявлення могили Аристотеля

коментувати
Аристотель - один з найвпливовіших філософів давнини

Аристотель - один з найвпливовіших філософів давнини

Група грецьких археологів заявила, що після 20 років розкопок їм вдалося знайти могилу давньогрецького філософа Аристотеля.

Один з учених Костас Сисмандис розповів, що могила Аристотеля знаходиться на півострові Халкідікі, недалеко від селища Олімпіада, передає Дождь із посиланням на грецьку телерадіокомпанію ERT.

"Ми знайшли могилу, знайшли вівтар, який згадувався в древніх писаннях. Шлях, який веде до поховання, знаходиться недалеко від стародавнього міста Агора", - розповів він.

Видання зазначає, що це поховання знайшли ще в 1996 році, проте тоді факт того, що воно належить саме Аристотелю, не підтверджували.

Нагадаємо, в березні 2015 року повідомлялося, що вчені виявили могилу відомого іспанського письменника Мігеля де Сервантеса.


Аристотель (384 - 322 рр. до н. е.) - давньогрецький філософ, один з найвпливовіших філософів давнини, учень Платона і вчитель Олександра Македонського. Основоположник формальної логіки. Створив всебічну систему філософії, що охоплює соціологію, філософію, політику, логіку, фізику.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: