23 жовтня 2017, понеділок

Google показав, як змінилася планета за три десятиліття

коментувати
Компанія Google оновила сервіс Timelapse
Скріншот Google Earth

Компанія Google оновила сервіс Timelapse

Компанія Google розповіла про оновлення режиму Timelapse в сервісі Google Earth, що дозволяє подивитися на зміни Землі.

Зміна пов'язана з додаванням в базу даних нових якісних знімків поверхні нашої планети за чотирирічний період, отриманих з двох нових супутників – Landsat 8 і Sentinel-2, пише TJournal.

Тепер в базі є деталізовані знімки за період з 1984 року по 2016 рік, тобто можна побачити, як змінювалася наша планета протягом останніх 32 років. Причому можна оцінити не тільки шалені темпи урбанізації та розширення міст, але і глобальні зміни клімату.

Інтерактивну карту можна масштабувати, вивчаючи найбільш явні зміни. На сайті окремо виділено 8 регіонів, що викликають побоювання екологів: висушення Аральського моря, танення льодовиків Аляски, поступове зникнення амазонських лісів та інші.Сервіс був запущений в 2013 році. Для здійснення проекту супутникові фотографії планети надав проект Landsat, який курирує Геологічна служба США і NASA. З кінця 1970-х років їх супутники фотографували планету, а знімки передавалися до архіву. Компанія Google почала роботу над проектом в 2009 році, обробивши на даний момент більше 5 мільйонів фотографій.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: