20 вересня 2017, середа

Глибоке буріння. Люксембург стане першою країною, що видобуває корисні копалини на астероїдах

коментувати
Deep Space Industries планує відправити перший космічний апарат-розвідник до астероїда через 4 роки.
Deep Space Industries

Deep Space Industries планує відправити перший космічний апарат-розвідник до астероїда через 4 роки.

Американська компанія Deep Space Industries і влада Люксембургу домовилися разом розробити космічний апарат Prospector-X. З його допомогою партнери випробують технології, які в майбутньому дозволять вести видобуток корисних копалин на астероїдах.

Prospector-X буде виведений на низьку навколоземну орбіту в найближчому майбутньому. За словами голови правління DSI, Ріка Тумлінсона, однією з ключових технологій, яка буде випробувана з допомогою експериментального апарату, є двигун Comet-1, що працює на воді.

Саме на видобутку води DSI планує зосередитися в першу чергу. "Ми вирушаємо в місця, які мертві і смертельно небезпечні, і, збираючи джерело життя, ми допоможемо людству дістатися до них, щоб жити і займатися дослідженнями", - сказав Тумлінсон.


Deep Space Industries
Deep Space Industries


Видобуток води також допоможе Deep Space Industries в роботі над двигуном Comet-1. "Це можна порівняти з бурінням першої нафтової свердловини і розробкою двигуна внутрішнього згоряння", - додає представник компанії.

Після завершення випробувань Prospector-X на низькій навколоземній орбіті DSI збирається відправити перший апарат на астероїд. Він буде називатися Prospector-1, а його запуск відбудеться через 4 роки. Він повинен буде зібрати дані про склад астероїда і з'ясувати, наскільки той придатний для видобутку ресурсів.

У лютому поточного року Люксембург оголосив про готовність надати фінансову допомогу компаніям, які планують здійснювати видобуток корисних копалин на астероїдах. Влада країни також розраховує надати їм підтримку на законодавчому рівні. Deep Space Industries була в числі перших компаній, які виявили зацікавленість у ініціативі невеликої європейської країни.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: