20 вересня 2017, середа

Геть уколи. Британські медики створили прилад, що вимірює рівень цукру в крові за допомогою мікрохвиль

коментувати
Британський прилад може назавжди позбавити діабетиків від голки

Британський прилад може назавжди позбавити діабетиків від голки

Дослідники з університету Кардіффа (Уельс) розробили монитор, який не потребує аналізу крові. Простіше кажучи, для вимірювання рівня цукру в крові робити укол не обов'язково.

Після процедури калібрації, яка потребує аналізу крові пацієнта, прилад міряє рівень цукру за допомогою мікрохвиль. Сам прилад кріпиться прямо на шкіру пацієнта за допомогою нешкідливого липучого матеріалу. Від'єднання приладу відбувається абсолютно безболісно.

Отримані дані прилад пересилає по bluetooth в додаток на смартфоні користувача.За словами одного з авторів винаходу, професора Едріена Порча, рівень мікрохвильового випромінювання приладу надзвичайно низький і не йде ні в яке порівняння з рівнем випромінювання, що супроводжує, приміром, роботу кухонних мікрохвильових печей

"Рівень випромінювання в тисячі разів нижче, ніж у стільникового телефону", - констатує Порч.Автори розробки впевнені, що вона буде популярною. В першу чергу, серед пацієнтiв, що страждають від діабету 1 типу, які часто змушені вимірювати тиск до шести разів на день.

Однак, винаходу належить пройти серію клінічних випробувань. До моменту надходження приладу в широкий продаж може пройти від трьох до п'яти років, вважають автори.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: