19 жовтня 2017, четвер

Експерти поставили під сумнів реалістичність плану NASA з відправки людей на Марс

коментувати
Експерти ASAP рекомендують NASA перед підкоренням Марса звернути свої погляди на Місяць.
NASA/JPL-Caltech

Експерти ASAP рекомендують NASA перед підкоренням Марса звернути свої погляди на Місяць.

Консультативна група з безпеки космічних польотів (ASAP) оцінила перспективи виконання плану NASA відправки людей на Марс в 2030-х. У своєму звіті експерти ASAP назвали план американського аерокосмічного агентства розпливчастим.

"На питання про відсутність чіткого плану місії керівництво NASA відповіло, що ще рано будувати такі плани, - свідчить звіт ASAP. – Вони опираються розробці апаратів і місій на основі сучасних технологій, оскільки сподіваються, що прогрес у найближчі 20 років кардинально змінить методи створення необхідних систем".

Експерти ASAP вказують на невизначеність, викликану політичною ситуацією. У Штатах наближаються чергові вибори і керівництво NASA може "бути стурбоване, що створення конкретного плану щодо досягнення Марса сьогодні може викликати критику у майбутньої адміністрації".

ASAP вказує на необхідність створення подібного плану, без якого вся місія може опинитися під загрозою. Крім того, експерти консультативної групи рекомендують почати з подорожей на Місяць, оскільки це допоможе у створенні технологій, необхідних для відправлення людини на Марс.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: