22 вересня 2017, п'ятниця

Дослідження: життя в гаремі корисне для жінок

коментувати
Дослідження показують: для жінок, які покладаються на матеріальні ресурси чоловіків, життя в гаремі може бути стратегічним інтересом.

Дослідження показують: для жінок, які покладаються на матеріальні ресурси чоловіків, життя в гаремі може бути стратегічним інтересом.

Провівши дослідження гаремів в Танзанії, міжнародна група учених з'ясувала, що полігамні сім'ї є більш заможними і здоровими, ніж моногамні..

Сучасна людина звикла вважати полігамію пережитком минулого. Однак дослідження доктора Девіда Лоусона з Лондонської школи гігієни і тропічної медицини показали, що не варто гидливо відвертатися від цього явища. Разом зі своїми колегами з Танзанії він вивчив особливості побуту в гаремах цієї африканської країни і прийшов до висновку, що полігамія несе в собі вигоди для сім'ї і жінки.

Він проводив дослідження в 56 танзанійських селах. Якщо говорити про загальну картину, то він з'ясував, що для полігамних сімей характерна висока загроза голоду і погане здоров'я у дітей. Однак це цілком пояснюється тим, що дане явище поширене в основному в бідних і слаборозвинених поселеннях з низьким рівнем життя.

Порівнюючи полігамні та моногамні сім'ї, які проживають у цих селах, Лоусон отримав інші результати. Він з'ясував, що в сім'ях, де чоловіки володіють власним гаремом, рівень достатку вище. У них більше худоби і нижче загроза голоду, а здоров'я дітей краще, ніж в моногамних родинах. Таким чином, доктор прийшов до висновку, що в суспільстві, де жінки покладаються на чоловічі матеріальні ресурси, життя в гаремі може вважатися стратегічним інтересом.

Читайте також

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: