12 грудня 2017, вівторок

Дональд Трамп публічно заявив, що заперечує глобальне потепління

коментувати
Дональд Трамп не хоче фінансувати боротьбу з кліматичними змінами грошима американських платників податків.

Дональд Трамп не хоче фінансувати боротьбу з кліматичними змінами грошима американських платників податків.

В ході виступу в Північній Дакоті Дональд Трамп заявив, що не бачить загрози глобального потепління і хоче спалювати якомога більше "милої нафти". Кандидат у президенти США також пригрозив "скасувати" Паризьку кліматичну угоду.

За словами Трампа, зміни клімату є "хибною" проблемою, тоді як він сам планує приділити увагу "реальним" загрозам для навколишнього середовища.

"Адміністрація Трампа зосередиться на реальних екологічних проблемах, а не на помилкових, якими ми займалися раніше", - заявив кандидат у президенти США, додавши, що є прихильником використання нафти, газу і вугілля.

З приводу кліматичної угоди, прийнятої в грудні минулого року у французькій столиці, Трамп заявив наступне: "Ми скасуємо Паризьку кліматичну угоду і припинимо фінансувати програми ООН з боротьби з глобальним потеплінням американськими податковими доларами".

Метою угоди є боротьба з кліматичними змінами. У грудні 2015 196 країн погодилися спільними зусиллями не допустити зростання середньорічної температури в світі більш ніж на 2 градуси Цельсія. 22 квітня поточного року в Міжнародний день Землі 175 держав підписали угоду.

Щоб вона набула чинності, вона має пройти ратифікацію в 55 країнах, що разом виробляють мінімум 55% світового обсягу парникових газів. США планували ратифікувати угоду вже в цьому році. Відмова настільки великого емітента, як Штати, може сповільнити процес вступу Паризької угоди в силу.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: