23 вересня 2017, субота

Британські військові розробляють проект лінкора-невидимки з армією дронів на борту

коментувати
На борту концептуального Dreadnought 2050 є підводні й повітряні дрони, рейкова гармата і надзвукові ракети.
© 2015 Startpoint

На борту концептуального Dreadnought 2050 є підводні й повітряні дрони, рейкова гармата і надзвукові ракети.

Через 110 років після спуску HMS Dreadnought на воду британські морські інженери розробили концепт корабля-наступника, який може з'явитися на світ до 2050 року.

Dreadnought 2050 оснащений технологією стелс, здатен частково занурюватися під воду, пересувається за допомогою електромоторів і повинен служити мобільним командним центром. Для роботи корабля буде достатньо екіпажу з 50 осіб. Проте на борту може розміщуватися безліч безпілотних апаратів, як підводних (у кормовій частині), так і повітряних (на палубі).


©2015 Startpoint
©2015 Startpoint


Лінкору асистує квадрокоптер, який літає над кораблем, забезпечує огляд на 360 градусів і займається пошуком ворожих судів. В командирській рубці розміщується голографічний командний дисплей, що дозволяє стежити за діями на полі бою з різних ракурсів.


©2015 Startpoint
©2015 Startpoint


В арсенал HMS Dreadnought будуть входити не тільки безпілотні апарати, але і передові озброєння. Він буде оснащений надзвуковими ракетами і торпедами, здатними переслідувати кораблі, що рухаються на швидкості більше 300 вузлів (555 км/год). Крім того, він буде оснащуватися рейковою електромагнітною гармато, дальність ураження якої складе сотні миль.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: