21 вересня 2017, четвер

Британські солдати отримають можливість бачити крізь корпус своїх бронемашин

коментувати
Система передає інформацію з сенсорних екранів, телевізійних і тепловізійних камер, встановлених на борту машини до нашоломних дисплеїв бійця
Фотографія: Jen Judson / Defense News

Система передає інформацію з сенсорних екранів, телевізійних і тепловізійних камер, встановлених на борту машини до нашоломних дисплеїв бійця

Британська компанія BAE Systems розробила систему, яка дозволяє бійцям, які знаходяться всередині бронемашини, бачити крізь її корпус, пише N+1.

Нова система отримала назву BattleView 360 і при її розробці британська компанія використовувала технології винищувача Eurofighter Typhoon.

Зокрема, система BattleView 360 включає в себе нашоломні дисплеї, сенсорні екрани і телевізійні і тепловізійні камери, встановлені на борту машини. Відео з камер передається на сенсорні дисплеї в десантному відсіку машини і на нашоломні дисплеї бійців. Силовики зможуть вільно повертати голову, зображення на дисплеях буде змінюватися відповідно до рухів голови.

Основною перевагою системи є те, що з її допомогою командири можуть відзначати переслідувані цілі, відповідні позначки передаються на нашоломні дисплеї бійців.

Також, на екрани може виводитися зображення з різних приладів бронемашини, наприклад, прицілу стрілка. Крім того, система здатна будувати двовимірну і тривимірну цифрову карту місцевості, по якій пересувається бронемашина.

Нарешті, бійці, які знаходяться поза бойової машини, можуть передавати дані зі своїх камер користувачам системи BattleView 360.

Очікується, що розроблена британцями система може бути встановлена на кілька типів вже існуючої військової техніки.

Раніше повідомлялося, що міністерство оборони Великобританії представило концепцію екіпірування "солдата майбутнього". Повідомляється, що інноваційні технології дозволять солдату контролювати свій стан і обмінюватися різною інформацією з іншими бійцями в підрозділі.

Нагадаємо, інноваційні розробки пропонуються не тільки в галузі екіпірування сухопутних сил, але і в кораблебудуванні. Зокрема, британскі інженери розробили бойовий корабель майбутнього - лінкор Dreadnought 2050 в проекті якого замість щогл передбачені безпілотні літальні апарати.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: