19 жовтня 2017, четвер

Британські медики запустили інтерактивний сайт, що наочно показує шкоду цукру

коментувати
Зловживання цукром може не тільки призводити до надмірної ваги і карієсу, але і чинити негативний вплив на мозок, шкіру і кровоносну систему.
Andrei Niemimäki via Flickr

Зловживання цукром може не тільки призводити до надмірної ваги і карієсу, але і чинити негативний вплив на мозок, шкіру і кровоносну систему.

Британська медична організація The Benenden Healthcare Society запустила сайт, з допомогою якого можна ознайомитися з усіма шкідливими наслідками, які несе для людського організму цукор.

"Ви коли-небудь задавалися питанням, що відбувається з вашим тілом, коли ви зловживаєте бісквітом або шоколадом? Тепер можете дізнатися", - свідчить повідомлення на головній сторінці сайту.

Користувачі можуть дізнатися, як цукор впливає на організм чоловіків і жінок у віці 19-64 років, а також п'ятирічних дітей. Інформація на сайті доступна не тільки у вигляді текстів, але і інтерактивних картинок, що наочно демонструють вплив цукру на різні органи.

"Зараз ви думаєте, що зловживання цукром може призводити до надмірної ваги і карієсу, - зазначає Discovery News. Однак він впливає, щонайменше, на 11 важливих систем організму".

Цукор може чинити негативний вплив на мозок, шкіру, кровоносну і травну систему. У дітей він може послаблювати імунітет і приводити до нестачі вітаміну D і кальцію, необхідних для росту кісток.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: