24 вересня 2017, неділя

Британські дослідники назвали найсильнішого супергероя коміксів

коментувати
Результати дослідження Університету Лестера не сподобаються шанувальникам Бетмена.
Batman v Superman: Dawn of Justice via Facebook

Результати дослідження Університету Лестера не сподобаються шанувальникам Бетмена.

Дослідники з Університету Лестера у Великобританії 7 років намагалися відповісти на питання, який з супергероїв найкраще здатний протистояти лиходіям. Тепер вони опублікували результати своїх досліджень.

Найсильнішим з комікс-героїв британці назвали персонажа DC Comics Супермена. Він опинився на вершині рейтингу завдяки найвищій щільності м'язових тканин на Землі, а також здібності вивільняти величезну кількість енергії. Суперсила Super Flare дозволяє кожній клітинці його тіла виділяти енергію в 7,07x105 джоулів щомиті.

Високо в списку опинилися і персонажі конкуруючого комікс-всесвіту Marvel, такі як Росомаха (за здатність до регенерації), Містик (за вміння керувати власними генами) і Тор (за можливість виділяти велику кількість енергії, як у Супермена).

Крім цього, в Університеті Лестера виділили і найслабшого супергероя. Ним виявився популярний персонаж Бетмен. Автори дослідження підкреслюють, що Темний лицар не має суперсили, проте наділений безліччю слабкостей. Крім того, персонаж обирає вельми небезпечні способи пересування. Коли він ширяє в повітрі за допомогою свого плаща, то розвиває досить велику швидкість (80 км/год), що може привести до летального результату у разі падіння.

Дослідження проводили студенти університету. Хоча воно носить скоріше розважальний характер, викладачі навчального закладу вважають, що студенти отримають цінний урок.

"Для професійного вченого (і професіонала в будь-якій іншій сфері) важливо вміти знаходити зв'язки у величезному масиві інформації, і використовувати отримані знання і вміння для формування нового контексту", - говорить доктор Шеріл Харкетт з Університету Лестера.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: