25 вересня 2017, понеділок

Boeing і Saab представили новий навчальний літак для ВПС США

коментувати
Перспективний навчальний літак проекту T-X
Фото: Colin Clark/Twitter

Перспективний навчальний літак проекту T-X

Консорціум американської компанії Boeing і шведської Saab представив на розгляд ВПС США новий навчальний літак в рамках тендеру T-X.

В даний момент, американські ВПС потребують заміни застарілих навчальних літаків T-38 Talon, повідомляє N+1 з посиланням на Breaking Defensе.

Відмінною рисою нового літального апарата є його повна готовність до масштабного серійного виробництва практично без проходження традиційних етапів льотних випробувань і доведення, хоча він був розроблений з нуля.

Ймовірно, досягти такої оперативності консорціуму вдалося завдяки використанню сучасних систем автоматизованого проектування, а також колишніх напрацювань в авіабудуванні. Так, зовні T-X нагадує суміш винищувача F/A-18F Super Hornet, що випускається Boeing, і бойового літака JAS-39 Gripen, компанії Saab.


img_5441-768x418
Фото: breakingdefense.com


 

У свою чергу, автоматизовані системи дозволяють не тільки проектувати окремі елементи техніки, але і об'єднувати їх у віртуальний літак і проводити віртуальні випробування. При цьому, результати таких випробувань практично не будуть мати розбіжностей з підсумками реальних перевірок.

Для цього консорціум Boeing і Saab вже кілька років використовує для проектування програмний комплекс CATIA французької компанії Dassault Systemes. Комплекс дозволяє з високою точністю прогнозувати поведінку аеродинамічних елементів і таким чином, відмовитися від кількох етапів льотних випробувань.

Інших подробиць про новий літак в даний момент немає.Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: