21 жовтня 2017, субота

Бельгійський вчений вирішив приручити гравітацію

коментувати
Реалізація ідеї бельгійського професора Андре Фюцфа вимагає значних ресурсів, але може призвести до створення революційних технологій.
Andreas Nadler via Flickr

Реалізація ідеї бельгійського професора Андре Фюцфа вимагає значних ресурсів, але може призвести до створення революційних технологій.

Професор Андре Фюцфа з університету Намюра в Бельгії вважає, що людству до снаги створювати гравітаційні поля для їх вивчення і створення нових технологій.

Про це професор Фюцфа написав в статті, опублікованій в журналі Physical Review D. У своїй роботі бельгійський вчений озвучив ідею (і запропонуй її обґрунтування) пристрою, здатного створювати гравітаційні поля. В основі пристрою лежать надпровідні електромагніти, тобто технології, що використовуються, наприклад, в сучасному ЦЕРНі.

Втілення ідеї бельгійця потребує значних ресурсів. Однак, у разі успіху, це буде величезний крок вперед для фізики. Людство зможе створювати, виявляти і, зрештою, контролювати гравітаційні поля.

"До сьогоднішнього дня подібні наукові звершення були мрією з області наукової фантастики, але завтра їм можна буде знайти безліч застосувань", - свідчить офіційний реліз університету Намюра.

В якості прикладу колектив університету наводить сферу телекомунікацій і пропонує уявити "дзвінок на інший кінець світу не через супутник або наземний ретранслятор".

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: