22 вересня 2017, п'ятниця

Анонімний інтернет-користувач переклав Біблію мовою смайлів-емодзі

коментувати
Переклад Біблії на мову смайлів-емодзі зайняв близько півроку.

Переклад Біблії на мову смайлів-емодзі зайняв близько півроку.

Кількість мов, на які була перекладена Біблія, стало більше. Книга книг тепер доступна мовою смайлів-емодзі.

Її повна назва звучить як Емодзі-Біблія. Святе письмо для мілленіалів. Вона налічує майже 3300 сторінок і включає 66 книг за протестантським каноном. Книга доступна на iTunes і оцінюється у $2,99.

Автор перекладу вирішив не розкривати свого імені, віддавши перевагу використанню замість нього смайлика в темних окулярах.

"Я подумав, якщо переміститися на 100 років у майбутнє, Біблія мовою емодзі, напевне, буде існувати, - пояснив він журналістам The Guardian. – І я вирішив, що спробувати створити її було б кумедно".

За словами автора, його творіння дозволяє додати вірш з Біблії у повідомлення або твіт, використовуючи меншу кількість символів. Для реалізації свого задуму анонімний перекладач використовував програму власної розробки, яка зв'язала значення 80 смайлів із двома сотнями слів. Переклад зайняв близько 6 місяців.

За словами перекладача, Емодзі-Біблія викликала в цілому позитивну реакцію. Він отримав як "хороші", так і "не дуже хороші" відгуки. Причому автор запевнив, що відкритий для пропозицій щодо поліпшення перекладу.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: