24 вересня 2017, неділя

Американський студент надрукував іменний револьвер на 3D-принтері

коментувати
Револьвер, надрукований на 3D-принтері, може зробити до 8 пострілів патронами калібру .22 LR.
FP3D via Imgur

Револьвер, надрукований на 3D-принтері, може зробити до 8 пострілів патронами калібру .22 LR.

Джеймс Патрік називає своє творіння "першою у світі самозвідною вогнепальною зброєю, що надрукована на 3D-принтері споживчого класу".

Патрік назвав свою зброю PM522 Washbear. Назву та ім'я автора можна розгледіти на корпусі револьвера. Він використовує патрони калібру .22 LR. Власник зброї може зробити 6 або 8 пострілів, в залежності від ємності барабана. Причому замінити 6-зарядний барабан 8-зарядним можна без внесення змін у конструкцію револьвера.

PM522 Washbear практично повністю зроблений з АБС-пластику і міцного нейлону. Виняток становлять лише бойок, пружина, а також металеві стрижні в рукоятці. Останні не несуть ніякого функціонального навантаження. Джеймс вмонтував їх, щоб револьвер можна було виявити за допомогою металодетектора.

Два роки тому інший студент на ім'я Коді Вілсон створив Liberator – перший в світі пістолет, надрукований на 3D-принтері. Правда, на відміну від Washbear він був розрахований всього на один постріл. Вілсон розмістив креслення зброї в інтернеті, але Державний департамент США зажадав прибрати їх.

У минулому році 28-річний японець Йошітомо Імура був засуджений до двох років ув'язнення за те, що друкував на 3D-принтері револьвер ZigZag і навчав цього інших. Зброя була розрахована на 6 патронів 38-го калібру. Перед пострілом треба було зводити ударно-спусковий механізм.

Читайте також

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: