24 вересня 2017, неділя

Американський аматор змайстрував електромагнітну гармату – відео

коментувати
Творець електромагнітної гармати тестував її, стріляючи по тарілках, смартфонах і балістичному гелю.
Zebralemur via Imgur

Творець електромагнітної гармати тестував її, стріляючи по тарілках, смартфонах і балістичному гелю.

У кожного своє хобі. Хтось колекціонує сувеніри з різних країн, хтось малює, вишиває і так далі. Користувач YouTube під ніком Ziggy Zee із США конструює зброю майбутнього. Йому вдалося побудувати діючий рейкотрон. Творець зброї говорить, що це "найбільш потужна мобільна електромагнітна гармата, побудована без участі уряду".

На її створення у Ziggy і його друзів пішло 2 роки. Маса гармати становить 113 кг, причому більша частина ваги припадає на блок з 56 конденсаторів. Енергія кожного становить 480 Дж, а всієї установки – майже 27000 Дж.

Гармата стріляє алюмінієвими снарядами вагою 14 грамів. Початкове прискорення їм надається за допомогою стисненого СО2, після чого під впливом потужного електричного імпульсу вони вилітають зі ствола. Поки стріляти з неї можна лише на невеликі відстані.

Творці портативного рельсотрона встигли провести більше десятка випробувань, в ході яких стріляли по тарілках, смартфонах та свинках-скарбничках. В одному з тестів був зроблений постріл по балістичному гелю, що імітує тканини людського тіла. Випробування підтвердило, що електромагнітна гармата Ziggy є смертельною зброєю.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: