24 вересня 2017, неділя

Американські вчені заявили, що Facebook може бути шкідливим для початківців матерів

коментувати
За даними дослідження американських вчених, майже 100% початківців матерів публыкують фото своїх новонароджених дітей на Facebook.
Felipe Skroski via Flickr

За даними дослідження американських вчених, майже 100% початківців матерів публыкують фото своїх новонароджених дітей на Facebook.

Психологи з Університету штату Огайо з'ясували, що початкуючі мами, які публікують фото своїх новонароджених на Facebook, прагнуть отримати схвалення суспільства. Його відсутність може негативно позначитися на їхньому емоційному стані.

"Якщо мати публікує знімки на Facebook заради підтвердження, що вона все робить правильно, і не отримує тих "лайків" і позитивних відгуків, на які розраховує, це може стати проблемою, - розповідає провідний автор дослідження Сара Скопп-Салліван. – У результаті їй може стати гірше".

Скопп-Салліван і її колеги залучили до дослідження 127 жінок. За ними велися спостереження як на етапі вагітності, так і після пологів. За цей час вчені проводили опитування з метою з'ясувати, наскільки великі надії, на думку учасниць, покладає на них суспільство у зв'язку з майбутнім материнством.

Після пологів дослідники стежили за частотою публікації фотографій дітей і відзначали емоційну реакцію матерів на те, яку кількість "лайків" та коментарів збирали ці знімки.

З'ясувалося, що матері,які надто покладаються на громадську думку, виявилися більш уразливими перед реакцією соцмереж. "Такі матері приділяли велику увагу коментарям під фото їхніх дітей, - розповідає одна з дослідників Джил Яворскі. – Вони почували себе більш впевнено, якщо отримували багато "лайків" та коментарів, але також сильніше розчаровувалися, коли не отримували очікуваної реакції".

Разом з цим вчені з університету в Огайо дізналися, що після пологів учасниці дослідження виявляли вкрай високу активність в соціальних мережах. 98% матерів виклали фото своїх малюків на Facebook, а 80% замінили свою фотографію профілю знімком дитини.

Раніше цього року французька поліція закликала батьків утриматися від публікації фотографій дітей в Facebook. Правоохоронці вважають, що це може привернути увагу сексуальних переслідувачів. Французькі юристи вважають, що це також може призвести до судових розглядів між дітьми і батьками в майбутньому.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: