21 листопада 2017, вівторок

Американські вчені з'ясували, що брак грошей призводить до передчасного старіння

коментувати
Вчені з Університету Джорджії з'ясували, що у людей, що зазнають фінансових труднощів, темпи біологічного старіння випереджають хронологічний вік.

Вчені з Університету Джорджії з'ясували, що у людей, що зазнають фінансових труднощів, темпи біологічного старіння випереджають хронологічний вік.

Група вчених з Університету Джорджії провела дослідження з метою з'ясувати, як фінансове становище впливає на біологічний вік людини. Їм вдалося встановити, що грошові труднощі можуть прискорювати старіння.

У дослідженні брало участь 100 афро-американських жінок середніх років. Вчені встановили їх біологічний вік за допомогою епігенетичного годинника. Як відзначають дослідники, з його допомогою можна встановити, "випереджають темпи біологічного старіння людини її хронологічний вік, або відстають від нього".

Отримані результати були зіставлені з реальним віком жінок. Виявилося, що у 68% учасниць, рівень доходу яких був менше $3900, старіння відбувалося прискореними темпами. У той же час у жінок, чий дохід становив понад $15000, більш ніж в 70% випадків старіння було уповільненим.

Дослідники вважають, що грошові труднощі призводять до стресу, який, в свою чергу тягне за собою прискорене старіння. Вони планують продовжити дослідження з метою встановити, наскільки сильний цей зв'язок.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: