20 вересня 2017, середа

Американські вчені встановили, що 6-годинний сон може бути не краще безсоння

коментувати
В ході дослідження американських вчених деяким учасникам не дозволяли спати по 2 дні і це позначилося на них так само, як на тих, хто мав можливість спати по 6 годин.
cL0d via Flickr

В ході дослідження американських вчених деяким учасникам не дозволяли спати по 2 дні і це позначилося на них так само, як на тих, хто мав можливість спати по 6 годин.

Дослідження вчених з медичної школи Пенсільванського університету показало, що люди, які сплять по 6 годин, шкодять собі не менше, ніж ті, хто не спить по два дні.

У дослідженні брало участь 48 чоловік у віці від 21 до 38 років. За умовами експерименту, учасники були розділені на кілька груп, у яких вони повинні були спати по 4, 6 або 8 годин щодня протягом двох тижнів. Одній з груп зовсім заборонили спати по 2 дні.

Кожні 2 години всі учасники проходили тести на когнітивну діяльність і реакцію. Не дивно, але ті, хто спав по 8 годин справлялися з ними краще за всіх, а ті, кому на сон відводилося всього 4 години – гірше за всіх. Проте найбільшим сюрпризом стали результати 6-годинної групи.

"Учасники експерименту, які спали по 6 годин трималися добре до десятого дня, - відзначають дослідники. – В останні кілька днів результати тестів виявилися такими ж поганими, як у тих, хто не спав зовсім. Спати 6 годин так само погано, як не спати два дні поспіль".

Примітно, що представники 6-годинної групи не скаржилися на втому і не вважали себе сонними, хоч і погано справлялися з тестами.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: