26 вересня 2017, вівторок

Американські вчені довели, що помірне вживання галюциногенних грибів дає тривалий позитивний ефект

коментувати
Протягом майже 6 місяців вчені з університету Джона Гопкінса оцінювали вплив псилоцибіна на стан людини і визначили дозу, яка приносить користь при найменших ризиках.
afgooey74 via Flickr

Протягом майже 6 місяців вчені з університету Джона Гопкінса оцінювали вплив псилоцибіна на стан людини і визначили дозу, яка приносить користь при найменших ризиках.

Вчені з Медичного університету Джона Гопкінса оцінили вплив різних доз псилоцибіна на людину. Їх дослідження показало, що невеликі дози речовини, що міститься в галюциногенних грибах, можуть мати тривалий позитивний ефект на емоційний стан.

В експерименті брали участь 18 осіб у віці від 29 до 62 років. Вони пройшли 5 восьмигодинних сеансів, інтервал між якими становив 1 місяць. Під час 4-х сеансів учасникам давали різні дози псилоцибіна, а на п'ятий раз вони отримали плацебо.

З'ясувалося, що вживання найменшої дози речовини (5 мг/70 кг) мало довгостроковий позитивний ефект на поведінку і загальне сприйняття світу. Більш того, навіть друзі і родичі учасників відзначили зміни в їх поведінці. Вживання більш значних доз псилоцибіна також чинило позитивний ефект, але в той же час учасники могли відчувати почуття тривоги, страху і стресу.

"Схоже, ми вирахували дози речовини і оптимальні умови для її прийому, які дають високу ймовірність позитивного ефекту, низьку ймовірність психологічної напруги і вкрай невеликий шанс заподіяння реальної шкоди", - розповів провідний автор дослідження доктор Роланд Гріффітс.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: