21 вересня 2017, четвер

Американська молодь нарешті повірила в еволюцію

коментувати
У 2009-му році менше половини молодих американців вірили в те, що людина еволюціонував без якого-небудь втручання з боку вищих сил.
Kevin Dooley via Flickr

У 2009-му році менше половини молодих американців вірили в те, що людина еволюціонував без якого-небудь втручання з боку вищих сил.

Згідно з опитуванням, проведеним дослідницьким центом Pew Research Centre, 51% американців у віці до 30 років вірять в те, що людина з'явилася в результаті еволюції без якого-небудь втручання з боку вищих сил. За останні 6 років цей показник істотно зріс, оскільки ще в 2009-му такої думки дотримувалося лише 40% представників даної вікової групи.

В цілому прихильників теорії еволюції в Штатах більше. В даний час 65% дорослих американців вважають, що саме завдяки цьому процесу людина дійшла до нинішнього рівня розвитку. Правда, частина з них (24%) вважають, що еволюцію підштовхнула якась вища сила. Приблизно 5% не змогли відповісти, як саме відбувався процес. Решта підтримує теорію природного відбору.

У той же час 31% дорослих американців дотримуються думки, що людина існувала в нинішньому вигляді з самого початку часів. Найбільше прихильників цього переконання (37%) серед людей у віці старше 65 років. Найменше (25%) – серед 18-29-річних американців. Чоловіки більш охоче підтримують еволюцію, ніж жінки. У дослідженні Pew Research Centre 68% представників сильної статі є її прихильниками. Серед жінок показник 62%.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: