21 вересня 2017, четвер

Американська компанія почне видобуток ресурсів на астероїдах в 2020-х

коментувати
Спершу компанія Deep Space Industries планує видобувати на астероїдах воду.

Спершу компанія Deep Space Industries планує видобувати на астероїдах воду.

Компанія Deep Space Industries (DSI) планує почати розвідку ресурсів на астероїді до 2020-го, а протягом наступного десятиліття збирається приступити до їх видобутку.

"Протягом наступного десятиліття ми почнемо видобувати космічні ресурси на астероїдах", - сказав глава Deep Space Industries Деніел Фабер.

До цієї мети компанія буде йти в кілька етапів. У наступному році вона виведе на низьку навколоземну орбіту апарат Prospector-X, над яким DSI працює спільно з урядом Люксембургу. Його основним завданням стане випробування технологій, які будуть потрібні для реалізації планів компанії з видобутку корисних копалин на астероїдах. Зокрема, з його допомогою DSI випробує двигун Comet, що працює на воді.

Протестувавши Prospector-X, компанія перейде до створення нового апарату Prospector-1. До кінця поточного 10-річчя він буде відправлений на астероїд і оцінить його придатність для видобутку ресурсів.

Спершу DSI планує зосередитися на видобутку води, яка може бути використана для заправки її космічних апаратів. Крім того, компанія планує продавати її світовим космічним агентствам.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: