21 жовтня 2017, субота

На що вам бракує часу? — Гудімов, Маков, Тихий та інші відомі українці поділились точкою зору

коментувати
НВ розпитало співвітчизників, чи відчувають вони дефіцит часу і що саме не встигають
Павло Гудімов
Арт-менеджер, музикант Бракує часу на сім'ю насамперед. Коли щовечора, а скоріше вночі, приходиш з роботи, дивишся на сплячу доньку і розумієш, що, як завжди, не вистачає часу на найголовніше: на те, щоб спілкуватися зі своєю дитиною, виховувати її і бути з нею. І цей батьківський гріх не тільки у мене, а у всіх трудоголіків.
По-друге, не вистачає часу на дослідницьку роботу. Коли можна кудись поїхати, щось писати і вивчати. Ну і на подорожі не вистачає часу. Хочеться більше подорожувати.
Зараз найдорожче - не гроші, найцінніше - час і емоції. Тому найкращі помічники для мене - це донори часу.
Єфрем Лукацький, Фоторепортер, фіналіст Пулітцерівської премії
Час можна організувати - вистачить на хобі і басейн. Єдине, про що шкодуєш потім, коли нічого вже не можна змінити, - що мало часу провів з батьками. Рідко зустрічався з друзями, не сидів з ними за столом і не співав пісні, радіючи цьому моменту.
Алекс Ліссітса, Президент асоціації Український клуб аграрного бізнесу
На вивчення іспанської мови. Я вирішив, що мені потрібно оновити свої колишні знання. Років 20 тому, коли вчився в університеті, я її непогано знав. А зараз призабув. Тому до англійської та німецької хочу обов'язково додати іспанську, так як це мова майбутнього.
Павло Маков, Художник
Мені не вистачає часу на роботу. Це хронічне. Це не сьогодні [з'явилося], завжди так було.
А на решту вистачає. За великим рахунком я і подорожую, і читаю. Хобі у мене немає ніякого. Власне, у мене все життя - одне суцільне хобі. Я займаюся улюбленою справою і тим, чим я хочу, а не чим змушений займатися. Це не означає, що я не роблю того, чого не хочу, - доводиться. І дуже багато. Навіть в творчому процесі є багато речей, які потрібно робити, а не дуже хочеться.
Карл Волох, Блогер, власник медичної клініки Роміталь
Як людина ледача, я жорстко відсікаю будь-яку чорнову роботу, перекладаючи її на інших. Це дає можливісті концентруватися на стратегічних питаннях, включаючи їх обдумування. Так що часу мені, як правило, вистачає.
Дмитро Борисов, Власник і бренд-шеф мережі ресторанів (Канапа, Рибаlove, gastroRock)
Бракує часу на заняття кайтсерфінгом і читання друкованих книг. Але вмовляю себе, що подорожі все ж є, тільки вони - гастрономічні. А читання перетворилося в аудіокниги і онлайн зі смартфона.
Олександр Сугоняко, Голова Асоціації українських банків
Зараз я, як ніколи, відчуваю брак часу. На все. Відчуваю дефіцит часу навіть на основну роботу.
Насправді у мене немає часу і на відпочинок. Я вже забув, коли відпочивав. Як війна почалася, я, по суті, і не був у відпустці. Не був ні на морі, ні на лижах. Тому що зараз не до цього.
Багато часу у мене краде інформаційне сміття. Я маю на увазі різні листи і дзвінки. Іноді зустрічі, наради чи конференції [відбирають час]. А ще комп'ютер. Як не дивно, я так і не навчився на ньому нормально працювати.
Володимир Тихий, Кінорежисер
У мене банальна історія - не вистачає часу на рідних. У мого сина зараз канікули. І, по суті, потрібно було б з ним більше часу проводити, але у мене ж канікул немає. А коли приходиш додому, то вже немає ні часу, ні енергії на те, щоб боротися з його підлітковим нігілізмом.
Він дуже скептично ставиться до багатьох речей, і це здорово шокує. Наприклад, він не любить дивитися кіно і вважає, що його змушують це робити. Дитина вже зовсім з іншої епохи, коли світ сприймається через трихвилинний ролик на YouTube.
Ольга Герасим'юк, Телеведуча, перший заступник голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення
Тепер мені не вистачає часу тільки на зайве. Чим більше живу, тим більше бачу зайвого, на що не варто витрачати дорогоцінні дні: на порожні розмови, суперечки ні про що, погані книги, дурні відмовки про те, чому щось неможливо зробити, довгі і ні про що відносини з тими, хто тягне назад, тому що не розвивається, а скиглить.
А для того, що хочу встигнути за своє життя, є чіткий органайзер. Встигаю все-таки з невеликим запізненням, тому що я все-таки не залізна. Хоча завжди вважала, що своїм плануванням ми дуже веселим Бога.
Максим Лазебнік, Виконавчий директор Всеукраїнської рекламної коаліції
Часу не вистачало раніше, не вистачає сьогодні і не буде вистачати в майбутньому. Це така властивість часу і його сприйняття людиною. І ніякий тайм-менеджмент не допоможе. На пограти в машинки в пісочниці з друзями, на підготовку до іспиту, на читання, спілкування, залицяння, поїздки, кіноперегляди, проекти, на все-все-все, що любиш. Не вистачає. Адже улюбленого не може бути багато, а життя таке коротке.
Олександр Сидоренко (Фоззі), Музикант, соліст гурту ТНМК
Оскільки я другий місяць лежу після спортивної травми, то час начебто є.
Але його все одно не вистачає. Перш за все на читання. На кіно для себе.
В останні роки мінімум дві години на день йде на читання політичної аналітики. На жаль.
Олександр Соколовський, Президент об'єднання роботодавців Укрлегпром
Намагаюся все встигати і знаходити час і на сім'ю, і на друзів, і на спорт, і на відпочинок. Але одне турбує - не завжди встигаю прокоментувати Питання тижня.

Шарж Олексія Примакова

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: