20 жовтня 2017, п'ятниця

Рейтинг найнадійніших банків: Куди все ще можна нести заощадження у хиткі та нестабільні часи - НВ №36

коментувати
Рейтинг найнадійніших банків: Куди все ще можна нести заощадження у хиткі та нестабільні часи - НВ №36
Чистка банківської системи значно звузила кількість банків, яким сьогодні можна довірити свої заощадження. НВ представляє рейтинг найнадійніших банків

Перший етап реформування банківської системи під назвою "розчищення" завершився. Нацбанк вивів з ринку банки, які, за словами глави НБУ Валерії Гонтаревої, "по суті, були сферою олігархічного впливу".

Далі ринок очікує ще один стрес — гравці повинні внести додаткові кошти в свій капітал. Не виключено, що деякі з них зійдуть з дистанції. І вже після цього і не раніше середини наступного року має розпочатися період стабілізації банківського сектора, коли вкладникам можна буде не боятися за свої депозити, а бізнесу і громадянам вільно отримувати кредити.

Що ж робити звичайним українцям зі своїми заощадженнями в хиткі часи до моменту настання стабільності? Питання непросте. При складанні щорічного рейтингу 20 найнадійніших банків партнер НВ у цьому проекті — інвестиційна компанія Dragon Capital — насилу зміг набрати необхідну кількість установ, які в нинішній ситуації можна було б вважати відносно надійними через дуже високий ризик.

“З нашої точки зору, входження в цей рейтинг — хороший показник. Це установи, яким ми довіряємо найбільше",— каже старший аналітик Dragon Capital Анастасія Туюкова.

У першій десятці найнадійніших — держбанки і банки з європейським капіталом. Шукайте повний рейтинг найнадійніших фінансових установ у новому номері журналу Новое Время — №36 від 2 жовтня.


Обложка нового номера журнала Новое Время
Обкладинка нового номера журналу Новое Время


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Крупним планом ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: