20 вересня 2017, середа

Путін – дід. Журнал The New Times розповів про старшу дочку президента РФ

коментувати
Марія Путіна (в центрі).
http://newtimes.ru/

Марія Путіна (в центрі).

Згідно з отриманою виданням інформацією, Марія Фаассен (Путіна) працює ендокринологом і нещодавно народила дочку

Розслідування про сім'ю старшої дочки президента Росії, проведене російським журналом The New Times, багато в чому перегукується з матеріалами раніше опублікованих матеріалів про дітей Володимира Путіна, підтверджуючи деякі з них. При цьому журналісти зуміли роздобути і зовсім нові дані, включаючи фотографії президентської дочки.

З розслідування стало відомо, що:

  1. Марія Путіна навчалася на медичному факультеті МДУ під прізвищем Воронцова. Про те, хто її батьки, знали лише деякі посвячені.
  2. В різні періоди життя вона використовувала документи на чотири різні прізвища.
  3. Після закінчення МДУ старша дочка президента РФ вступила до аспірантури Ендокринологічного наукового центру, що принесло цьому центру та його керівництву масу бонусів.
  4. Марія Путіна зустрічалася, а потім і вийшла заміж за голландського підприємця Йоррита Фаассена, який з 2007 року працював у «Газпромі».
  5. Близько півроку тому вона захистила кандидатську дисертацію і (майже одночасно) народила дівчинку, зробивши свого батька дідом.

Крім того, The New Times опублікував фотографії Марії з соціальних мереж, а також розповів про деякі подробиці її життя. Наприклад, відомо, що до недавнього часу вона проживала поруч з посольством США в РФ, а вільний час витрачала на досить дорогі подорожі по всьому світу.

У листопаді 2015 року агентство Reuters опублікувало розслідування про молодшу дочку Путіна – Катерину Тихонову, яка виявилася високопоставленим функціонером, керуючим мільярдами. Крім того, з того розслідування стало відомо, що Катерина заміжня за бізнесменом Кирилом Шамаловим, який після зближення з президентської дочкою миттєво став доларовим мільярдером.

Крім того, на початку 2016 року в російських ЗМІ з'явилася інформація, що колишня дружина Володимира Путіна Людмила – повторно вийшла заміж і змінила прізвище на Очеретна. Її обранцем став бізнесмен Артур Очеретний, який істотно молодше колишньої першої леді РФ.

В Росії інформація про членів родини Володимира Путіна є одним з найбільш охоронюваних секретів. Сам він неодноразово відмовлявся коментувати інформацію про своїх дітей, заявляючи, що це суто особиста справа.

Ознайомитися з повним текстом розслідування The New Times можна на сайті видання за посиланням.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Крупним планом ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: