21 жовтня 2017, субота

Якщо щось в Україні піде не так – всім доведеться заплатити набагато більше. Найбільш переконаний спіч YES про гроші і Україну

Інвестиції в Україну допоможуть заощадити гроші і час, вважає почесний президент Гарварду

Інвестиції в Україну допоможуть заощадити гроші і час, вважає почесний президент Гарварду

$ 5-10 млрд – ніщо для США, а Україну вони могли б витягти, і це не благодійність, а інвестиції в безпеку - почесний президент Гарвардського університету Лоуренс Саммерс дав найбільш "проукраїнську" оцінку західним вливанням в країну на форумі YES-2015, що закрився сьогодні

Ті, хто розробляють політику в США і в Західній Європі, могли б набагато більше підтримувати Україну, ніж зараз. Те, що вони зроблять для України, буде мати набагато більше значення, ніж те, що вони роблять по відношенню до Росії. Їх підтримка може стати вирішальною для того, чи буде історія економічного розвитку України успішною.

Потрібно вчинити правильно і підтримати реформи в Україні. Ці інвестиції в безпеку допоможуть заощадити і гроші, і час

В України дивовижний уряд, орієнтований на реформи. Україна за 12 місяців зробила все, про що тільки могли просити Західна Європа, МВФ, Світовий Банк або США. Це неймовірно. Мені важко навіть уявити, щоб будь-який наступний уряд міг би бути більше відданий ідеї економічних реформ. Зусилля були хороші, хоча і не надзусилля.

Світовий банк може зробити для України більше, ніж робив, і набагато швидше, ніж він це робив. Європейські уряди, неймовірно зацікавлені в Україні як у буфері в плані питання безпеки, не надали Україні навіть половини тих грошей, які рік тому обіцяли.


Фото: YES
Фото: YES


$ 3-4 млрд були б вирішальними для України – і вони ніщо в контексті макроекономічної ситуації в США. Це не благодійність! Це інвестиції в безпеку. Я бачив подібні конфлікти, які впливали на подальші перспективи світу. І я можу вам сказати, що немає кращих інвестицій в американську, європейську, глобальну безпеку, ніж надання додаткових $ 5-10 млрд на рік на підтримку України – за умови, що будуть тривати серйозні реформи.

Якщо щось тут в Україні піде не так – нам доведеться витратити набагато більше грошей. Це – не витрати. Це економіка. Потрібно вчинити правильно і підтримати реформи в Україні. Ці інвестиції в безпеку допоможуть заощадити і гроші, і час.

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Крупним планом ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: