17 серпня 2017, четвер

Ярмарок інфраструктурного піару

коментувати
Ще з кінця минулого року українці жили в очікуванні дешевих авіаквитків, які пропонує відомий лоукостер Ryanair

У 17 столітті містечко Гостомель славилось своїми ярмарками, які проводились двічі на рік – на Покрову і на Дмитра. У ці дні ярмаркували всі села Приірпіння. Так тривало до початку 20 століття, коли традиція ярмаркування згасла. Зараз, у 21 столітті, український уряд, схоже, надумав відродити цю традицію, але у загальноукраїнському масштабі. Впродовж останніх тижнів українське керівництво просто сипле ідеями та задумами, які треба якомога швидше реалізувати в транспортній галузі. Виникає враження, що ми всі спостерігаємо за ярмарком інфраструктурного піару. Інакше це назвеш. Але давайте почнемо спочатку.

Ще з кінця минулого року українці жили в очікуванні дешевих авіаквитків, які пропонує відомий лоукостер Ryanair. І ось в березні було офіційно оголошено про прихід ірландської авіакомпанії на український ринок. Відкриття рейсів було заплановано на вересень-жовтень. Зараз з упевненістю можна сказати, що цього року це точно не відбудеться.

На фоні дебатів щодо Ryanair невеличке містечко Гостомель повернуло собі минулу славу. І все завдяки прем'єр-міністру України, який запланував перетворити місцевий аеродром в хаб для лоукостерів. "Гостомель має чітке завдання – створити термінал, аби в межах півроку бути готовим приймати лоукостери", – зазначив Володимир Гройсман. Ідея, звісно, непогана. Тим паче, що в Гостомелі базуються "Руслани" і "Мрія", і туристи з Європи готові летіти сюди тільки, аби сфотографувати цих повітряних велетнів.

Тонкощі проекту неважливі, головне, аби Ryanair полетів

Але завжди є низка чинників, що ставлять будь-який проект під сумнів. Як на мене, щодо Гостомеля є два головних нерозв'язаних питання: фінансування і підвезення пасажирів до нового терміналу. Про гроші не буду говорити, з ними постійні проблеми, але нагадаю наступне. В Україні діє держпрограма розвитку аеропортів до 2023 року, яка втілюється зі скрипом, адже міністерство фінансів блокує виділення коштів на реконструкцію злітних смуг. І мова йде про реальні проекти. А з Гостомелем поки що нічого не зрозуміло. Щодо підвезення пасажирів, то прем'єр-міністру варто проїхатись маршруткою Гостомель – Київ вранці до столиці і ввечері у зворотному напрямку, аби зрозуміти, скільки часу займає дорога до передмістя Києва, навіть без нового терміналу. Залізницю поки що не будемо згадувати, це питання далекої перспективи.

Таке враження, що Гостомель – це поспішне і непродумане рішення. Одразу згадується українська приказка "щоб було". Саме за таким принципом ми жили 25 років і, на жаль, продовжуємо жити далі. Коли в Києві є два недозавантажених аеропорти, тут раптом збираються будувати третій. Тонкощі проекту неважливі, головне, аби Ryanair полетів. Це приклад чергової піар-кампанії, за яку будуть розплачуватись платники податків.

Після Гостомеля Гройсман заявив про початок грандіозного проекту автобану з Півдня України до Гданьска. Задумка отримала гучну назву Go Highway. Цього разу уряд вчинив більш продумано і почав не з будівництва, а з латання дірок. На ремонт дороги Львів – Миколаїв, яка має стати майбутнього коридору, виділили 800 млн грн. Чи не смішно звучить, будівництво транспортного коридору починається з латання дірок? І знову виникають схожі питання – фінансування і поєднання автомобільного коридору з іншими видами транспорту.

Але навіть не вони є головними. Провідною має бути стратегія. Якщо уряд так переймається інфраструктурою, то треба виробити стратегію розвитку цієї галузі, а не вживати короткострокових і тимчасових заходів. Для прикладу, що робити, якщо Ryanair не схоче літати до Гостомелю після того, як термінал буде відкрито? Почнемо будувати новий аеропорт у Жмеринці? За таким принципом ми набудуємо хіба що замків надхмарних. На жаль, отака призводить до втрати Україною свого транспортного потенціалу. Варто лише згадати, що всі вантажні поїзди з Китаю до Європи обходять Україну. У звязку з наведеним у мене виникають наступні питання: коли закінчиться цей ярмарок інфраструктурного піару? коли припиниться оця безсистемність?

А поки ці питання лишаються відкритими, українці жваво слідкують за пересуванням баржі, яке везе Дніпром до Києва херсонські кавуни, а не за розвитком Hyperloop, безпілотного автотранспорту, дронів тощо. Ярмарок має тривати, адже ми цього прагнемо?

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Микола Засядько   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Микола Засядько
Микола Засядько

Журналіст ЦТС, кандидат політичних наук

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.