22 жовтня 2017, неділя

Касько - це страшна людина

коментувати
Касько мав усі шанси стати антикорупційним прокурором, який доведе до кінця справу, наприклад, Мартиненка. Власне, саме тому цим прокурором він і не стане

Та й не в Мартиненку справа. Просто так співпало, що ненависна європейська (нам точно туди треба інтегруватися?) прокуратура щось там накопала і тепер цю справу нікуди вже не подінеш. Тепер з цим треба щось робити, щось казати людям. Не такий дурний був Янукович, коли не хотів підписувати Угоду про Асоціацію. Все розумів батя, що воно там і до чого.

Бо якщо раптом Касько, не дай Боже, потягне цю ниточку у вигляді депутата з Народного Фронту, то витягнуться вузлики з різними прізвищами, починаючи з любих друзів за часів колишнього президента і друзів нинішнього прем’єра, і багато мандатів. Насправді, витягнеться увесь клубок, який сьогодні закотився у владу. У нас не вистачить кімнат у в’язницях елітного класу.

Так що розслабся, Касько. Не світить тобі.

P.S. І обов’язково згадаю про квартири Каська. Гуляє в Інтернеті інформація, та й депутати в раді говорять, що Касько приватизував квартиру, яку йому надала генпрокуратура для службового житла. Це не “по-євромайданськи”, треба визнати.

Але, знаючи це, особливо підтримую його посаді антикорупційного прокурора. Бо якщо це єдиний гріх, який нарили усі включені потенційні жертви з усіма їхніми можливостями, то можна сказати, що Касько пройшов головне випробовування спокусами, будучи в самому серці найжадібнішої корупційної машини в державі. І справа “діамантових прокурорів” тому підтвердження.

Нам потрібен не спеціальний прокурор, який знає закони, а той, що знає ціну слову “ні”.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.