16 грудня 2017, субота

5 речей, яких не вистачає Україні

коментувати
Країні потрібен лідер. Такий, який дбав би не про розвиток свого особистого фінансового благополуччя, а бажав залишити добру спадщину

Справжній батько-засновник

Іншими словами, країні потрібен лідер. Такий, який дбав би не про розвиток свого особистого фінансового благополуччя, а прагнув залишити добру спадщину, щоб його діти і внуки могли пишатися. Поки такої людини в житті країни я не бачу.

Хороші дороги

Україні потрібна мережа швидкісних автомагістралей. Це забезпечить збільшення комерційних перевезень і полегшить щоденні поїздки українців. Нинішня якість доріг в Україні скоріше як в країнах третього світу, ніж як в європейських державах.

Якісна освіта

Безумовно, країна робить успіхи в системі вищої освіти. Проте тут необхідно навести порядок як серед викладачів, так і серед студентів, які займаються плагіатом при отриманні наукових ступенів або купують дипломи у виші. Також викладачам всіх рівнів необхідна зарплата, на яку можна прожити, щоб вони продовжували свою роботу.

Міжнародні організації

Структури на зразок Європейської Бізнес Асоціації або Американської торгової палати повинні включати в себе також представників українського малого бізнесу, а не бути виключно підконтрольними транснаціональним компаніям.

Боротьба з корупцією

Україні необхідно підтримувати постійну боротьбу з повальною корупцією. І повинна вона початися з самої верхівки. Я маю на увазі тих урядовців, які платять своїм співробітникам зарплату в конвертах і одночасно звинувачують інших в ухиленні від сплати податків.

Текст опублікований в журналі Новое Время від 16 червня 2017 року. Републікація повної версії тексту заборонена.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.