21 вересня 2017, четвер

Клінтон проти Трампа: кого скрутять в баранячий ріг

коментувати
Перемога мільярдера на виборах вже не виглядає так само нереалістично, як місяць тому

У нас не дуже багато говорять про президентські вибори в США, а даремно - якщо переможе ексцентричний популіст Дональд Трамп, політика США щодо Росії, а, отже, і України може різко змінитися.

Мій товариш, британський журналіст, який саме зараз знаходиться у Вашингтоні і працює над матеріалом про це для журналу Foreign Policy, вважає, що в разі перемоги Трампа санкції проти Росії можуть бути послаблені або зняті. Якщо це зроблять США, це з високою часткою ймовірності зроблять і європейці. Він не перший, хто говорить, що в Києві абсолютно помилково вважають, ніби Україна вкрай важлива для Вашингтона геополітично, і їй просто не дадуть потонути. Цілком можуть і дати. Таку ж думку минулого тижня в інтерв'ю нам висловив колишній посол США в Україні, а тепер співробітник Brookings Institution Стівен Пайфер. Слово в слово: не спокушайтеся, ви не настільки важливі, як вам здається, щоб не проводити реформи.

Ще одна неприємна новина полягає в тому, що головним піарником Трампа тепер став Пол Манафорт, який працював піарником у Віктора Януковича і який, судячи з його послужного списку, знаходиться в непоганих стосунках з Путіним.

І остання неприємна новина полягає в тому, що цей щедро фарбований чоловік наздоганяє за рейтингом Гілларі Клінтон, і тепер його перемога на виборах не виглядає так само нереалістично, як місяць тому.

Не всі піднімаються після таких ударів, як ті, які отримала Клінтон

Будемо сподіватися, що цього не станеться, йому не дозволить міцна жінка Гілларі Клінтон. Клінтон - дійсно міцна жінка. Не всі піднімаються після таких ударів, які отримала вона. Вся країна і весь світ протягом місяців в деталях обговорювали позашлюбні сексуальні зв'язки її чоловіка.

Нещодавно повернувся з США. Телеканал Fox News, якщо йому можна вірити, минулого тижня стверджував, що у Білла Клінтона був зв'язок як мінімум з п'ятьма жінками. Навіть фотографії їх усіх вивів на екран. Так ось, не думаю, що Гілларі Клінтон була приємна ця історія, і не хочеться навіть уявляти, про що вони c Біллом говорили на кухні в ті дні. Думаю, їй було боляче.

Але вона піднялася, і не просто піднялася, вона ще переможе на президентських виборах в наймогутнішій країні світу і скрутить цього фарбованого чоловіка в баранячий ріг.

А це обкладинка нашого сьогоднішнього номеру. Ми своїх симпатій і антипатій не приховуємо.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.