18 серпня 2017, п'ятниця

Про що Кемерон говорив із Путіним

коментувати
Великобританія може виступити важливим фактором по взаємодії Європи та США у сирійському конфлікті

Приєднання Великобританії до західної антиіділівської коаліції в Сирії посилює роль трансатлантичної зв'язки в цьому конфлікті.

Британія завжди виконувала роль сполучної ланки між Європою і США, і її участь в сирійській війні підкреслює єдність європейців і американців. Таким чином, Британія може виступити важливим фактором посилення взаємодії Європи та Америки в сирійському конфлікті.

У середу британський прем'єр-міністр Девід Кемерон провів переговори з російським президентом Володимиром Путіним. Причому згідно з повідомленням канцелярії британського прем'єра, ініціатива його проведення виходила з Лондона. Кемерон і Путін домовилися спільно боротися з ІДІЛ, але при цьому британський прем'єр в черговий раз підкреслив необхідність зміни режиму Башара Асада.

Зрозуміло, що ніякої коаліції між Заходом і РФ не складається. Є лише ситуативна взаємодія, яка в деяких випадках може принести якийсь ефект, але в більшості випадків - ні, оскільки немає повноцінної координації дій.

Всі розуміють, що цілі Росії в Сирії - це не знищення Ісламської держави, а порятунок Асада і його режиму. Як повідомляють США, тільки 30% авіаударів російської сторони припадають на позиції ІДІЛ. Решта - падають на військові формування, які протистоять сирійському президенту.

Це і стало предметом розмови між британським і російським лідерами (а також питання по максимальну координацію дій в Сирії). Подібні консультації відбуваються не тільки між Великобританією і Росією, але і між Росією та США.

Більше точок зору тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.