17 серпня 2017, четвер

Американцям час взятися за розум

коментувати
На певному витку історії такі люди, як Дональд Трамп із США або Марін Ле Пен з Франції, можуть зруйнувати глобальну систему

Переможна ходу Трампа на американських виборах призупинилася в штатах Вайомінг та Вашингтон, де мільярдер зазнав поразки, зайнявши лише третє місце. Тим не менш, раніше його успіхи на попередніх праймеріз перевищували всі очікування і змусили серйозно заговорити про можливість його номінування в якості кандидата на виборах від Республіканської партії.

Навіть після поразки у двох штатах Трамп лідирує в гонці республіканців. Таким чином, одним із сценаріїв подальшого розвитку президентської кампанії в США є битва між Клінтон і Трампом.

З одного боку, американська політична система встановлює для кожного президента США досить чіткий коридор можливостей, виходити за рамки якого він навряд чи зможе, якщо не хоче залишити свою посаду раніше часу.

З іншого боку, ризики розхитування систем на сьогоднішній день - у тому числі таких стійких, як американська – вище, ніж ми звикли. Стійкість глобальної системи та її основних стовпів під питанням. Більше того, існує чимало факторів, які постійно розхитують стійкість цієї системи.

І не можна бути до кінця впевненими, що на певному витку історії такі люди, як Дональд Трамп або, наприклад, Марін Ле Пен у Франції, не зможуть підточити надійність глобальної системи і навіть зруйнувати її.

Таким чином, дуже важливо, щоб американське суспільство мобілізувалося під час виборів, і все ж таки виключило найбільш негативний з можливих варіантів, не сподіваючись на те, що колишній кандидат, ставши президентом, візьметься за розум і буде слідувати американській традиції більше, ніж власним емоціям та цінностям.

Більше точок зору тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.