20 серпня 2017, неділя

Наступ на Маріуполь. Що означають нові обстріли

коментувати
Медустанови Маріуполя повідомляють про шістьох постраждалих від обстрілу
Фото: СЦК

Медустанови Маріуполя повідомляють про шістьох постраждалих від обстрілу

Територіальні захоплення – це спосіб тиску на Україну. Путін не відмовився від своїх цілей

Учора бойовики обстріляли селище Сартана, розташоване неподалік Маріуполя. В результаті обстрілу загинуло двоє людей, іще двох поранено. У місті оголошено траур. За даними українських військових, обстріл проведено з боку контрольованих російськими військовими та бойовиками селищ Саханка й Комінтернове.

Чому відбувається подібне? Відповідь абсолютно очевидна: бо Володимир Путін не відмовився від своїх цілей. Зараз відбувається інтенсифікація бойових дій із метою натиснути на політичне керівництво України, щоб воно пішло на певні поступки в рамках мирних переговорів.

Яких поступок вони хочуть, поки сказати складно. Наймовірніше, до списку ввійдуть сухопутний коридор у Крим, розширення меж ЛНР/ДНР і особливий статус цих самопроголошених республік.

Територіальні розширення – це спосіб тиску на Україну. Будь-які територіальні й особливо людські втрати, власне, є важелями тиску на керівництво України або пошуком больового порогу, до досягнення якого ми готові боротися й не відступати.

Путін шукає больовий поріг, із досягненням якого Київ здасться

Мені важко сказати, наскільки добре організовано оборону України в районі Маріуполя. Це закриті дані, що доцільно. Надання цій інформації розголосу викриває нашу оборону. Наскільки оснащені наші війська, яка техніка відведена, в якій бойовій готовності перебувають розташовані там сили, чи можуть вони бути перекинуті на лінію дотику – відповісти на ці питання через брак відповідної інформації важко.

Наскільки я знаю, такі заходи здійснюються. Якщо ж ні, то тих, хто за це відповідає, треба судити за статтею «Державна зрада».

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.