22 вересня 2017, п'ятниця

Перемогти у війні. Дві речі, що принесуть Україні успіх

коментувати
Шокова терапія в Україні буде набагато болючішою через війну

У Польщі реформи були проведені дуже швидко. Парламент ухвалив 30 перших законів, які створили нову економічну систему в країні. Цей процес отримав назву шокової терапії. У результаті швидких реформ в надзвичайних політичних умовах Польща зробила ривок вперед.

Україна знаходиться в іншій ситуації, тому що до помаранчевої революції не було ніяких реформ, а в даний час ви ведете війну. Тому вам набагато складніше. У мене складається враження, що уряд Арсенія Яценюка зробив більше, ніж попередні українські уряди. Незважаючи ні на що, вони взяли складне рішення щодо тарифів на енергоносії. Споживачі платять більше і не можуть бути задоволені, але це єдиний шлях, щоб зробити Україну менш залежною від російського газу, а також знайти додаткові ресурси, щоб фінансувати інші потреби країни.

Ще одне питання життєвої важливості для України — боротьба з корупцією. Для Польщі важливо було продемонструвати польському народу, що політики працюють для людей, а не для власного збагачення. Політики в Польщі знаходяться під постійним наглядом. Я перевірявся на предмет того, скільки бензину я використовував, коли обіймав посаду в парламенті. Навіть президент піддавався перевірці на предмет того, в яких готелях він зупинявся, будучи членом парламенту. Так повинно бути. Люди повинні бути впевнені в політиках.

Я перевірявся на предмет того, скільки бензину я використовував, коли був депутатом

Але, окрім того, боротьба з корупцією дуже важлива для економіки. Інвестори, як іноземні, так і українські — не повернуться в Україну, поки не відчують, що можуть досягти тут успіху і при цьому не повинні платити хабарі. Якщо ви хочете залучити інвестиції, ви повинні перемогти у війні проти корупції.

Радослав Сікорський є учасником 12-ї зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії.

Матеріал опубліковано в журналі «Новое Время» від 11 вересня 2015 року

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Радослав Сікорський   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.