20 серпня 2017, неділя

Спати з автоматом в обіймах

коментувати
Сьогодні я вперше розібрав пістолет Макарова та навчився спати зі зброєю

(попередні дні читайте тут)

День п’ятдесят дев’ятий

Підйом о 6:00. Носили дрова.

У нас у кожного є 2,5 м канату. Такого шнурка 1 см товщиною. Прапорщик сказав постійно носити його з собою, як надзвичайно корисну річ. Його кінці треба зв'язати. Носити його також треба особливим способом, зробивши вісімку і одягнувши руки у петлі, перехрестивши шнурок на спині.

Одне з його застосувань - з його допомогою можна евакуйовувати пораненого, навіть не знімаючи шнурок з плечей пораненого. Просто береш за це перехрещення і тягнеш. Важко. Але, принаймні, зручно. Щоправда, пораненому тисне під пахвами, але я не думаю, що хтось на це зважатиме.

І от сьогодні ми пішли по дрова, і цей шнурок згодився дещо для іншого - щоб притягнути дрова. На фото видно, як.

День шістдесят другий

Ми спимо зі зброєю. Мій автомат позавчора був у спальнику, сьогодні - під спальником. На диво, він абсолютно не заважає спати.

Сьогодні багато стріляли. Крім стрільби, також займались будівельними роботами. Заливали стовпи для майбутнього навісу, щоб можна було сухими стріляти в дощ. Трохи втомлений.

День шістдесят третій

Стрільба з ПМ. Дуже круті підказки і пояснення від інструктора. Я не знаю, чи можна називати його прізвище. Перепитаю завтра.

Далі. Чистка ПМ. Вперше в житті розібрав його повністю. При збиранні ПМ вирішив, що шматочок шкіри середнього пальця правої руки у мене був зайвим. Тепер у мене там пластир.

Потім ще працювали трохи по впорядкуванню наших тирів.

Текст публікується з дозволу автора.

Продовження щоденника Майкла Щура буде опубліковано в розділі «Погляди». Слілкуйте за оновленнями

Більше точок зору тут

Оригінал

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.