28 липня 2017, п'ятниця

Снайпери проти автоматників. Щоденник Майкла Щура

коментувати
Сьогодні ми змагалися зі снайперами на влучність. Також тепер я знаю, куди потрапляють гільзи після того, як ми їх збираємо з піску

(попередні дні читайте тут)

День шістдесят п’ятий

Багато стріляли. Вистріляв 5 магазинів.

Стріляли на 100, а потім на 150 метрів. Стріляли години чотири.  Лежачи, сидячи і стоячи. Стоячи на 150 м. До речі, попадали. Я трохи з цього в шоці. Якби мені хтось два місяці тому сказав, що я буду влучати в ціль, стоячи на 150, то я б не повірив.

Потім змагались зі снайперами.

Розбились на пари снайпер-автоматник. По команді "контакт" обоє біжать до рубежу, після чого з позиції лежачи треба влучити у "гонг" (металева мішень). Хто перший влучив, той і виграв. Три пари. Ми (автоматники) програли снайперам 3:2. Влучили всі. Просто іноді пізніше.

А потім ми здавали гільзи. І я тепер знаю, куди потрапляють гільзи після того, як ми їх збираємо з піску.  Ми їх привезли на склад. І там всі гільзи ми наштрикували на дерев'яні квадратики. В кожному 10 на 10 "цвяшків" набитих.

Що відбувається з гільзами далі - без поняття. З версій: їх переплавляють, їх знову заряджають, їх здають на кольоровий металобрухт.

А ще сьогодні над нами кружляв двомоторний літак. Зробив два чи три кола.

Отакий деньок.

Текст публікується з дозволу автора.

Продовження щоденника Майкла Щура буде опубліковано в розділі «Погляди». Слілкуйте за оновленнями.

Більше точок зору тут

Оригінал

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.